Program, samt aktiviteter, på dagtid er gratis og åpent for alle!
Torsdag 30. juni
Kl. 12.00
Skandinavisk Tivoli
— Parkeringsplassen på Værste
Kl. 12.30—13.15
Den Kulturelle Spaserstokken
I samarbeid med Fredrikstad kommune
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 13.15—14.15
QUIZ med Dag Solheim
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 14.30 —15.00
Drømmen om Amerika
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 15.00—15.30
Folk og røvere i Kardemomme by
med Haug produksjoner
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 16.00 —18.00
NiNi Beach Døds Alliance 2022
i samarbeid med Det Internasjonale Dødseforbundet
— Dødsing fra gangbrua i sentrum
Premiering Dødsing — umiddelbart etter konkurransen, på Fisketorget.
Torsdag 30. juni
Kl. 12.00
Skandinavisk Tivoli
— Parkeringsplassen på Værste
Kl. 12.30—13.15
Den Kulturelle Spaserstokken
I samarbeid med Fredrikstad kommune
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 13.15—14.15
QUIZ med Dag Solheim
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 14.30 —15.00
Drømmen om Amerika
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 15.00—15.30
Folk og røvere i Kardemomme by
med Haug produksjoner
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 16.00 —18.00
NiNi Beach Døds Alliance 2022
i samarbeid med Det Internasjonale Dødseforbundet
— Dødsing fra gangbrua i sentrum
Premiering Dødsing — umiddelbart etter konkurransen, på Fisketorget.
Fredag 01. juli
Kl. 12.00
Skandinavisk Tivoli
— Parkeringsplassen på Værste
Kl. 14.00—14.30
Folk og røvere i Kardemomme by
med Haug produksjoner
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 15.00 —15.30
Johannes Lindrupsen
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 16.00—16.30
Ælveduell Parade
— Fra Rådhuset, via gågata, til Fisketorget
Kl. 16.30—18.00
Ælveduell
i samarbeid med Brødrene Ødegård
— i Vesterelva, fra Kråkerøybrua til Fisketorget
Premiering Ælveduell — umiddelbart etter konkurransen, på Fisketorget.
Kl. 12.00
Skandinavisk Tivoli
— Parkeringsplassen på Værste
Kl. 14.00—14.30
Folk og røvere i Kardemomme by
med Haug produksjoner
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 15.00 —15.30
Johannes Lindrupsen
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 16.00—16.30
Ælveduell Parade
— Fra Rådhuset, via gågata, til Fisketorget
Kl. 16.30—18.00
Ælveduell
i samarbeid med Brødrene Ødegård
— i Vesterelva, fra Kråkerøybrua til Fisketorget
Premiering Ælveduell — umiddelbart etter konkurransen, på Fisketorget.
Lørdag 02. juli
Kl. 12.00
Skandinavisk Tivoli
— Parkeringsplassen på Værste
Kl. 12.00—15.00
Sandvolleyball-skole
I samarbeid med Hvaler volleyballklubb og Værste AS
— Sandvolleybanen på Værste
Kl. 12.30—13.00
Peter Pan, Annie og Oliver Twist-medley
Med FredrikstadUngane
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 13.30—14.00
Snuppa og Tuppa
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 14.00—15.30
Pappdilla
Fargefabrikken i samarbeid med Glomma Papp
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 12.00
Skandinavisk Tivoli
— Parkeringsplassen på Værste
Kl. 12.00—15.00
Sandvolleyball-skole
I samarbeid med Hvaler volleyballklubb og Værste AS
— Sandvolleybanen på Værste
Kl. 12.30—13.00
Peter Pan, Annie og Oliver Twist-medley
Med FredrikstadUngane
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 13.30—14.00
Snuppa og Tuppa
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 14.00—15.30
Pappdilla
Fargefabrikken i samarbeid med Glomma Papp
— Teltet på Dampskipsbrygga
Søndag 03. juli
Kl. 11.00—12.00
Gudstjeneste
I samarbeid med Kirkelig fellesråd
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 12.00
Skandinavisk Tivoli
— Parkeringsplassen på Værste
Kl. 12.30—13.30
Auksjon med Dag Solheim
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 14.00—15.00
Pappdilla med Fargefabrikken
I samarbeid med Glomma Papp
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 15.00—15.30
Emil på Isegran
Med FredrikstadUngane
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 18.00—20.00
Johannes Drømmekonsert
— Teltet på Dampskipsbrygga
Værgaranti
— Arrangementer skjer i stortelt på Dampskipsbrygga!
Vi tar forbehold om feil eller endringer i programmet.
Kl. 11.00—12.00
Gudstjeneste
I samarbeid med Kirkelig fellesråd
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 12.00
Skandinavisk Tivoli
— Parkeringsplassen på Værste
Kl. 12.30—13.30
Auksjon med Dag Solheim
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 14.00—15.00
Pappdilla med Fargefabrikken
I samarbeid med Glomma Papp
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 15.00—15.30
Emil på Isegran
Med FredrikstadUngane
— Teltet på Dampskipsbrygga
Kl. 18.00—20.00
Johannes Drømmekonsert
— Teltet på Dampskipsbrygga
Værgaranti
— Arrangementer skjer i stortelt på Dampskipsbrygga!
Vi tar forbehold om feil eller endringer i programmet.